500 וואט עמקים גם בקהילה
1. פעילות אופניים בית הספר יובלים :

ערך נוסף עליו מושתתת פעילות המועדון הוא תרומה ומעורבות בקהילה והמועדון פעיל בפרויקטים חינוכיים על טהרת הספורט ורכיבת האופניים.
הפעילות הספורטיבית מעצימה ומחזקת פיזית ורגשית כל אדם באשר הוא על אחת כמה וכמה אדם עם מוגבלות פיזית. לאורך השנים פעילויות האופניים המשותפות של המועדון עם תלמידי יובלים הסבו לתלמידי בית הספר ביטחון רב, שמחה, אושר, תחושת שייכות לחברה והרבה סיפוק.
במסגרת פעילות זו, המועדון אימץ את ביה"ס "יובלים" לבעלי צרכים מיוחדים מזה כ-7 שנים. בית ספר "יובלים" הנו מסגרת חינוכית – שיקומית על אזורית הקולטת תלמידים עם שיתוק מוחין ונכויות פיזיות מורכבות. התלמידים מגיעים ממחוז הצפון, כמו יובלים הזורמים אל מקווה מים מרכזי. בבית הספר לומדים בשנה"ל תשע"ד 66 תלמידים בגילאי 6-21 שנים.
בית הספר מציב לעצמו כמטרה לחנך, ללמד, לשקם ולטפל בתלמידים, תוך מתן הזדמנות לכל אחד מהם להתפתח ולהתקדם בהתאם ליכולותיו ומגבלותיו, זאת על מנת להביאו לידי בגרות עצמאית ככל האפשר ובעל מיומנויות חברתיות, שיאפשרו לו לחיות בקהילה. מידי שנה מפיק המועדון ומשפחת רמות מרמת צבי אירוע אופניים ארצי והפנינג בשם  "סובב אופיר" על שמו של אופיר רמות ז"ל בן מושב רמת צבי אשר היה מראשוני הרוכבים בארץ אהב לרכב לטייל והיה מחובר
לטבע לנוף ולערכים של משפחה ביחד רעות ונתינה כל ההכנסות מהאירוע מועברות  כתרומה לפעילויות השוטפות של תלמידי בי"ס יובלים ובשנה האחרונה הוקמה קבוצת אופניים יעודית לתלמידי בית הספר אשר מקיימת פעילות רכיבת אופניים (אופניים מותאמים אופני יד וכד' לבעלי מוגבלויות) בפארק העירוני בעפולה. 

מדיי שבוע באופן קבוע מלווים את הפעילות רוכבים ומדריכי המועדון בהתנדבות. רוכבי הנוער של המועדון לוקחים חלק בפרויקט כליווי וחניכה של תלמידי יובלים על האופניים, פעילות זו מהווה חלק ממסלול המצוינות שלהם בספורט, בקהילה ובמועדון.
בנוסף רוכבי המועדון מצעיר עד מבוגר נפגשים מספר פעמים בשנה עם תלמידי בי"ס "יובלים" לפעילויות משותפות ומעצימות בעיקר בחגי ישראל ובחופשות-טיולים, פעילויות חברתיות, מסיבות וחגים. לאורך השנים נוצר קשר עמוק וחם בין התלמידים לרוכבי המועדון.

אנו פונים אליכם לקחת חלק בפרויקט שהוא כולו מהלב שלנו אל ליבם של ילדי -תלמידי יובלים, אין תחליף לחיוך ולאושר על פניהם כאשר הם מדוושים והרוח מנשבת על פניהם, רגעים בהם הם חווים התעלות ותחושת חופש של הנפש מתוך הגוף למרות ועל אף המגבלות הפיזיות ותוך כדי כך מגשימים את עצמם כאחד האדם בחברה שלנו.
בואו וקחו חלק  במסגרת ספורטיבית חברתית מעצימה, קבועה ויציבה עבור תלמידי בי"ס "יובלים"!


צרו איתנו קשר